Twoje zamówienie
Jeśli masz wątpliwości lub dodatkowe pytania dotyczące prezentowanej oferty - zadzwoń:

61-835-10-73

Najczęściej kupowane

Krajalnice CELME FA
Regulamin sklepu

1.  Właścicielem sklepu internetowego Akademik.com.pl jest firma Akademik S.U.H. Poznań mieszcząca się pod adresem: 61-701 POZNAŃ,.ul. Fredry 7
2. Realizacja sprzedaży w sklepie odbywa się na podstawie tego regulaminu.
3. Wszelkie prawa do nazw, znaków handlowych, zdjęć, tekstów, grafiki i produktów zawartych w sklepie  są zastrzeżone i należą do ich właścicieli.
4. Wypełnienie formularza zamówienia oraz naciśnięcie przycisku „Zamów” jest jednoznaczne ze złożeniem zamówienia. Wszelkie informacje podane w formularzu zamówienia będą zapisane w bazie danych.
5. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody „Zamawiającego” na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych przez firmę Akademik S.U.H. Poznań w celu realizacji zamówienia. Klient ma prawo do wglądu, poprawienia oraz żądania zaprzestania wykorzystania swoich danych osobowych zgodnie z ustawą "O ochronie danych osobowych" z dnia 29 sierpnia 1997 r.
6. Po złożeniu zamówienia zostanie wysłany e-mail w celu potwierdzenia zamówienia na podany w formularzu adres email. E-mail ten będzie zawierał listę zamówionych produktów, ich cenę oraz koszt dostawy.
7. Zamówiony towar jest wysyłany w terminie do 3 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. W przypadku opóźnienia terminu realizacji zamówienia zamawiający będzie o tym informowany na bieżąco. W przypadku płatności przelewem (przedpłata na konto) termin realizacji zamówienia rozpoczyna się od momentu zaksięgowania należności na koncie właściciela sklepu
8.  Zamówienia złożone po godzinie 15.00 traktowane są jak złożone w następnym dniu roboczym. Zamówienia złożone w dni wolne od pracy traktowane są jak złożone w pierwszym dniu roboczym następującym po dniu złożenia zamówienia.
9.  Ceny towarów wyrażone są w PLN i zawierają podatek VAT, ale nie uwzględniają kosztów wysyłki i obsługi zamówienia.
10. Sklep Akademik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za wadliwe działanie oprogramowania sklepu. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za sposób w jaki Klienci korzystają ze sklepu, a w szczególności za szkody poniesione przez Klienta na skutek udostępnienia przez Klienta osobom trzecim danych identyfikujących Klienta w Sklepie
11.  Mimo dołożenia wszelkich starań mogą się zdarzyć błędne ceny w sklepie. Jeżeli tak się stanie po złożeniu zamówienia, klient zostanie powiadomiony o tym fakcie i w związku z tym odstąpić od zakupu, bez żadnych konsekwencji. Ewentualne błędne ceny nie mogą być podstawą do roszczeń.
12.  W ciągu 10 dni od daty zakupu klient ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, zgodnie z przepisami o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość.

 

nowości z oferty

CAS SW II CR USB
DATECS SEMI E.KO

oferta specjalna

Copyright Akademik S.U-H. 2010