Twoje zamówienie
Jeśli masz wątpliwości lub dodatkowe pytania dotyczące prezentowanej oferty - zadzwoń:

61-835-10-73

Najczęściej kupowane

Krajalnice CELME FA
Firma

CAS

AKADEMIK Spółdzielnia Usługowo – Handlowa została założona w 1961 roku. Do końca lat 80-tych podstawowa działalnością były usługi wykonywane przez studentów i gastronomia. Później w okrasie transformacji polskiej gospodarki zdecydowanie zaczął dominować handel. Od początku lat 90 – tych specjalizujemy się w branży wyposażenia sklepów.
Naszym głównym produktem są elektroniczne wagi sklepowe, które zrewolucjonizowały polski handel detaliczny. Nasza wieloletnia, dobra współpraca ze światowym producentem wag firmą CAS Corp. przyniosła efekt w postaci kilkudziesięciu tysięcy nowoczesnych, niezawodnych i najbardziej popularnych wag elektronicznych pracujących w polskich sklepach, hurtowniach i magazynach.

Współpracując z CAS ciągle udoskonalamy dotychczas sprzedawane modele wag oraz wprowadzamy nowe wzory i funkcjonalności wag handlowych, przemysłowych, hakowych, samochodowych i innych potrzebnych i poszukiwanych na polskim rynku. Można je znaleźć w naszej ofercie na tych stronach www.

Posiadamy tez bogate doświadczenie w fiskalizacji polskiego handlu detalicznego, gdyż od początku tego procesu prowadzimy sprzedaż i serwis kas fiskalnych dla wszystkich sektorów handlu.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY HURTOWNIKÓW I ODBIORCÓW INDYWIDUALNYCH

Zarząd Spółdzielni:
Prezes - Waldemar Witkowski
Z-ca Prezesa, Dyr. Biura Handlowego - Cezary Gruszczyński

 

nowości z oferty

CAS SW II CR USB
DATECS SEMI E.KO

oferta specjalna

Copyright Akademik S.U-H. 2010