Adres

Akademik SUH ul. Górna Wilda 99, 61-567 POZNAŃ

Telefon

61 835 10 73

E-mail

info@akademik.com.pl

O firmie

AKADEMIK Spółdzielnia Usługowo – Handlowa została założona w 1961 roku. Do końca lat 80-tych podstawowa działalnością były usługi wykonywane przez studentów i gastronomia. Później w okrasie transformacji polskiej gospodarki zdecydowanie zaczął dominować handel. Od początku lat 90 – tych specjalizujemy się w branży wyposażenia sklepów.
Naszym głównym produktem są elektroniczne wagi sklepowe, które zrewolucjonizowały polski handel detaliczny. Nasza wieloletnia, dobra współpraca ze światowym producentem wag firmą CAS Corp. przyniosła efekt w postaci kilkudziesięciu tysięcy nowoczesnych, niezawodnych i najbardziej popularnych wag elektronicznych pracujących w polskich sklepach, hurtowniach i magazynach.

Współpracując z CAS ciągle udoskonalamy dotychczas sprzedawane modele wag oraz wprowadzamy nowe wzory i funkcjonalności wag handlowych, przemysłowych, hakowych, samochodowych i innych potrzebnych i poszukiwanych na polskim rynku. Można je znaleźć w naszej ofercie na tych stronach www.

Posiadamy tez bogate doświadczenie w fiskalizacji polskiego handlu detalicznego, gdyż od początku tego procesu prowadzimy sprzedaż i serwis kas fiskalnych dla wszystkich sektorów handlu.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY HURTOWNIKÓW I ODBIORCÓW INDYWIDUALNYCH